[Виноградівське виробниче управління
житлово-комунального господарства

Виноградівське ВУЖКГ
]

   Про нас    

            Виноградівське виробниче управління житлово-комунального господарства (ВУЖКГ) – це комплексне підприємство, до якого входять      водопровідно-каналізаційне господарство, житлово-експлуатаційна дільниця, база з автогосподарством. Воно займається благоустроєм, саночисткою міста,  наданням ритуальних послуг.

            Комунальна служба міста і району створювалась в першій половині минулого століття на базі окремих служб прибиральників, сажотрусів, майстерень з пошиву  одягу, ремонту взуття, годинників. У 1946 році розпочалось об`єднання  розрізнених майстерень у комунальні підприємства.

            В сучасному вигляді Виноградівське ВУЖКГ утворено в 1989 році на базі районного комбінату комунальних підприємств та Виноградівського  будинкоуправління

           На даний час підприємство надає такі послуги :

- Водопостачання міста;

- Водовідведення ( господарсько-побутові стоки, ливневі стоки з вулиць міста);

- Санітарна очистка міста ( вивезення твердих побутових відходів від населення, підприємств, організацій, установ, вивезення рідких нечистот)

- Ритуальні послуги (захоронення померлих громадян міста);

- Послуги по експлуатації та утриманню багатоповерхового житловго фонду міста силами житлово-експлуатаційної дільниці підприємства.

.